Kolory po hiszpańsku

 0    13 flashcards    lenka1
download mp3 print play test yourself
 
Question Answer
czarny
start learning
negro
biały
start learning
blanco
brązowy
start learning
marrón
czerwony
start learning
rojo
fioletowy
start learning
violeta, morado
niebieski
start learning
azul
pomarańczowy
start learning
naranja
różowy
start learning
rosa
szary
start learning
gris
zielony
start learning
verde
żółty
start learning
amarillo
beżowy
start learning
beige
granatowy
start learning
azul marino

Hiszpański – kolory, czyli wiedza podstawowa

Jeżeli chcesz poznać język hiszpański – podstawy, takie jak kolory są wiedzą konieczną. Mając znajomość podstawowych zwrotów i wyrażeń, będziesz w stanie tworzyć własne zdania, a od tego już prosta droga do płynnej znajomości języka hiszpańskiego. Kolory po hiszpańsku są bardzo proste i do nauczenia w zaledwie kilka minut. Z pomocą przychodzi specjalny Fiszkotekowy zestaw, zawierający 13 fiszek z kolorami, tłumaczeniami i zdjęciami. Po tej lekcji nie tylko poprawisz swoją wiedzę na temat tego języka, ale także szybciej zrozumiesz charakterystyczną wymowę danych słów i zgłosek.

Hiszpańskie słówka

Jeżeli chcesz kontynuować naukę języka hiszpańskiego, koniecznie skorzystaj z opracowanych przez naszych specjalistów kursów językowych. Do podstawowych należą m.in. Podstawowe słownictwo hiszpańskie oraz 300 najważniejszych określeń po hiszpańsku, dzięki którym przeniesiesz swój hiszpański na wyższy poziom, a przede wszystkim zyskasz pewność siebie dzięki coraz bogatszemu słownictwu! Nie wystarczą jedynie kolory po hiszpańsku, żeby posiadać wiedzę o tym języku.

Kolory – hiszpański świat barw

Do podstawowych kolorów po hiszpańsku należą negro, blanco, rojo, verde, amarillo i azul. Po skończonej lekcji będziesz mieć 100% pewności, które słowo, jaki kolor oznacza. A jeżeli wybierasz się do Hiszpanii i potrzebujesz pomocy, dzięki której poczujesz się pewniej podczas podróży – skorzystaj z naszego kursu Hiszpański w podróży, który zawiera same niezbędne słówka i zwroty z wymową audio i bezcenną listę hiszpańskich potraw. Nasze doskonałe metody nauki sprawią, że słownik polsko hiszpański nie będzie Ci już potrzebny. Sprawdź, nie pożałujesz!

You must sign in to write a comment