Části těla anglicky

 0    19 flashcards    ultimate.cs.en
download mp3 print play test yourself
 
Question Answer
části těla
start learning
parts of the body
chodidlo
start learning
foot
noha
start learning
leg
paže
start learning
arm
koleno
start learning
knee
ruka
start learning
hand
prst
start learning
finger
prst na noze
start learning
toe
žaludek
start learning
stomach
rameno
start learning
shoulder
loket
start learning
elbow
hrudník
start learning
chest
krk
start learning
neck
hlava
start learning
head
oko
start learning
eye
nos
start learning
nose
pusa
start learning
mouth
ucho
start learning
ear
vlasy
start learning
hair

Nauč se všechna slovíčka k lekci Části těla anglicky!

Chceš se učit anglicky snadno a zábavně? V tom případě se rozhodně nezapomeň podívat na lekci Části těla anglicky. Ať už se chceš naučit anglicky kvůli své zálibě v učení, nebo proto, že to vyžaduje tvá profesní kariéra, lekce Části těla anglicky pro tebe bezesporu bude to pravé! V lekci Části těla anglicky jsme si pro tebe připravili nejen přehled všech nejdůležitějších slovíček z daného tématu, ale i příklady jejich praktického využití, poznámky o gramatice, a především audio nahrávky výslovnosti. A jsou to právě rodilými mluvčími namluvené audio nahrávky, které jsou tolik důležité pro osvojení si jazyka tak, aby tvůj mluvený projev anglicky zněl jako od rodilého mluvčího. Dalším klíčovým prvkem, který ti naše aplikace nabídne samozřejmě nejen pro lekci Části těla anglicky, ale i pro všechny ostatní lekce a kurzy, které se s námi rozhodneš studovat, je náš systém opakování. Klasická výuka se často řídí starým známým úslovím "opakování je matka moudrosti", se kterým jistě nemůžeme nesouhlasit. Přesto jsme se rozhodli zkombinovat ho s úslovím jiným - "všeho moc škodí". Vyvinuli jsme proto systém opakování, který ti připomene slovíčka z lekce Části těla anglicky přesně ve chvíli, kdy by se ti mohla začít vytrácet z hlavy. S kartičkami se tak už nikdy nestane, že se ti něco, třeba zrovna z lekce Části těla anglicky, vytrousí z hlavy. Neboj se proto začít s lekcí Části těla anglicky hned teď, s námi ti učení půjde samo!

Výhody, které ti přinese angličtina

Samozřejmě víme, že slovíček, která se dají říci anglicky, je opravdu mnoho, to tě ale rozhodně nemůže odstrašit. Učení se nového jazyka s sebou totiž kromě na z počátku nutně viditelné námahy vždycky nese i plno výhod a úspěchů, kterých díky lekci Části těla anglicky dosáhneš. Nejčastěji zmiňovaným, a pro mnohé i nejzásadnějším důvodem pro učení se jazyka, je ohromná výhoda při cestování, protože s novým jazykem se člověku otevírají nové možnosti a příležitosti po celém světě. Už pár lekcí jako je například lekce Části těla anglicky určitě ti zpřístupní nejen hodně knížek, filmů a seriálů, ale i různé vtipy a memes rozšířené po internetu. S lekcí Části těla anglicky se proto neučíš jen nějaký únavný list slovíček, ale naopak si tím doopravdy rozšíříš své znalosti. Navíc je vědecky dokázané, že učením se jazyka si zlepšuješ paměť, a představa, že díky učení se kartiček z lekce Části těla anglicky budeš mít i ve stáří hbitou paměť, je přeci skvělá. Pokud tě však ani poznávání cizích kultur, ani rozvoj paměti nepřesvědčil, žádný strach, ještě pro tebe máme další eso v rukávu. Znalost cizích jazyků je totiž dnes pro mnohé potenciální zaměstnavatele jednou z podstatných faktorů a vyplnit si v životopisu další kolonku s jazyky, i kdyby tam mělo být napsáno jen zvládnutí lekce Části těla anglicky, se ti bude nepochybně hodit.

Vyzkoušej si i další lekce a kurzy od VocAppu anglicky

Pokud už máš dostatečnou motivaci k učení, pusťme se tedy do toho, můžeme ti totiž zaručit, že s našimi kartičkami tě to bude bavit. Možnost zvládnout nový jazyk je bezesporu výzva, kterou prostě nemůžeš odmítnout, proto se také podívej i na další lekce a kurzy z naší pestré nabídky jazykových kurzů, které ti s tím pomohou. Nakonec snad ani nezáleží na tom, jaká slovíčka, či dokonce jaký jazyk se rozhodneš studovat, protože naučit se cokoliv je vždy obrovský úspěch, vůbec tedy nevadí, pokud chceš začít s něčím jiným, než s lekcí Části těla anglicky. Učení bohužel není vždy jednoduché, tím se ale nenechávej odradit. Navíc nikdy dopředu nevíš, kdy budeš potřebovat slovíčka třeba právě z lekce Části těla anglicky a tak by byla škoda o ně přijít. My ti věříme a jsme tady proto, abychom ti se vším pomohli, dobře totiž víme, že ty to zvládneš! Dělá ti problém naučit se slovíčka? Uč se s našimi kartičkami a zapamatuj si je jednou provždy.

You must sign in to write a comment