Nábytek turecky

 0    19 flashcards    ultimate.cs.tr
download mp3 print play test yourself
 
Question Answer
nábytek
start learning
mobilya
židle
start learning
sandalye
křeslo
start learning
koltuk
psací stůl
start learning
masa
postel
start learning
yatak
pohovka
start learning
kanepe
koberec
start learning
halı
obrázek
start learning
resim
tiskárna
start learning
yazıcı
skříň
start learning
elbise dolabı
lednice
start learning
buzdolabı
zrcadlo
start learning
ayna
trouba
start learning
fırın
pračka
start learning
çamaşır makinesi
dřez
start learning
lavabo
skříňka
start learning
dolap
sprcha
start learning
duş
vana
start learning
banyo
myčka
start learning
bulaşık makinesi

Nauč se slovíčka k lekci Nábytek turecky!

Chceš se učit turecky snadno a zábavně? V tom případě tě určitě zaujme lekce Nábytek turecky. Ať už se chceš naučit turecky kvůli sobě, nebo proto, že to vyžaduje tvá škola či zaměstnání, lekce Nábytek turecky se ti nepochybně bude hodit! V lekci Nábytek turecky jsme si pro tebe připravili nejen přehled všech nejdůležitějších slovíček z daného tématu, ale zároveň i příklady jejich praktického využití ve větách, poznámky ke gramatice, a především audio nahrávky výslovnosti. A právě naše autentické audio nahrávky namluvené rodilými mluvčími jsou opravdu klíčové pro perfektní zvládnutí bezchybné výslovnost tak, aby tvoje turečtina zněla jako by byla tvým rodným jazykem. Dalším důležitým prvkem, který ti VocApp nabídne samozřejmě nejen pro lekci Nábytek turecky, ale i pro všechny ostatní lekce a kurzy, je náš systém opakování. Klasická výuka se často řídí známým úslovím "opakování je matka moudrosti", se kterým rozhodně nemůžeme nesouhlasit. My jsme se však rozhodli zkombinovat ho s úslovím jiným - "všeho s mírou". Vyvinuli jsme proto systém opakování, který ti připomene slovíčka z lekce Nábytek turecky přesně ve chvíli, kdy hrozí, že by se mohlo stát, že je začneš zapomínat. S našimi kartičkami se jednoduše už nikdy nemůže stát, že se ti slovíčko, třeba právě z lekce Nábytek turecky, vykouří z hlavy. Neboj se proto začít s lekcí Nábytek turecky hned teď, s námi ti učení půjde samo!

Výhody, které ti přinese turečtina

Ano, uvědomujeme si, že slovíček, která se dají říci turecky, je opravdu mnoho, to tě ale rozhodně nevystraší. Všechna ta z počátku viditelná námaha a vynaložené úsilí na učení, se ti totiž určitě nesčetněkrát vrátí, protože i jedna jediná naučená lekce, jako je například lekce Nábytek turecky, tě dokáže posunout zase o krok blíže ke všem možnostem, které se ti s nově naučeným jazykem nabízejí. Snad nejčastějším, a pro mnohé lidi i nejdůležitějším důvodem pro učení se jazyka, je veliká výhoda při cestování, protože s novým jazykem se člověku otevírají nové možnosti a příležitosti po celém světě. Už pár lekcí jako je například lekce Nábytek turecky rozhodně ti zpřístupní nejen plno knížek, filmů a seriálů, ale i nejnovější vtipy a memes kolující po internetu. S lekcí Nábytek turecky se tak nebudeš učit jen únavná slovíčka, ale naopak si tím opravdu rozšíříš své znalosti. Kromě toho je vědecky dokázané, že při učení se cizího jazyka, a to platí i u jedné jediné lekce, jako je třeba lekce Nábytek turecky, aktivně zapojujeme část mozku zodpovědnou za paměť, což vede k jejímu rozvoji. Jestli tě však ani objevování cizích kultur, ani rozvoj paměti nepřesvědčil, neboj se, ještě pro tebe máme další eso v rukávu. Každý cizí jazyk totiž představuje významnou výhodu na trhu práce, a to i pokud z daného jazyka zatím zvládneš pouze lekci Nábytek turecky.

Vyzkoušej si i naše další kurzy turecky

I kdyby ti všechny výše uvedené důvody ještě pořád nepřišly dost přesvědčivé, máme tady jeden, který nic nepřebije - naučit se turecky je skvělá výzva! Zvládnout jakýkoliv cizí jazyk, nemusí to přeci být jen turečtina, je vždycky obrovský|veliký|skvělý úspěch! Je však důležité si uvědomit, že turečtina vůbec nemusí znamenat jen naučit se lekci Nábytek turecky. Jazyk je naopak záležitostí velmi komplikovanou, zpočátku možná až přespříliš, ale právě od toho je tady VocApp, aby ti podal pomocnou ruku. S námi si můžeš vždy vybrat, jakou lekci se chceš učit. Kromě lekce Nábytek turecky je totiž v naší bohaté nabídce jazykových kurzů i nezpočet dalších jazykových i tematických variací. Ať už tě totiž z naší nabídky kurzů zaujme cokoliv, s jistotou víme, s našimi kartičkami tě učení zkrátka nadchne. Nenech se odradit tím, jak těžké se může zpočátku učení nového jazyka zdát. My ti věříme a dobře víme, že ty na to máš! Zapomínáš slovíčka? Začni se učit s námi a zapamatuj si je konečně jednou provždy.

You must sign in to write a comment